راهنمای پنل مدیریت فروشگاه

پنل مدیریت سل یو فایل ساده است و همچنین در هر صفحه بخشی با عنوان راهنمای صفحه (1) ایجاد شده است که اطلاعاتی در رابطه با صفحه مربوطه در اختیار شما قرار می دهد ، با این حال برخی از گزینه های پراهمیت تر در این بخش آموزش داده شده است.

(2) - لیست سفارشات که خود شامل دو بخش سفارشات پرداخت شده و پرداخت نشده می باشد و شما می توانید با مراجعه به این دو قسمت اطلاعات کاملی از سفارشات فروشگاه خود بدست آورید.

(3) -در زیر منوی فروشگاه گزینه ای با نام لیست فروشگاه ها وجود دارد که شما می توانید اطلاعات فروشگاه های فعال خود را دراین قسمت مشاهده کنید، با انتخاب گزینه "تنظیمات فروشگاه" (4) به صفحه تنظیمات اصلی فروشگاه هدایت خواهید شد که تنظیماتی از جمله روش نمایش فایل ها ، لوگوی فروشگاه ، صفحه درباره ما، کد های اختصاصی و ... در این صفحه قابل انجام است.

(5) - در صورتی که بخواهید یک دامین اختصاصی برای فروشگاه خود اختصاص دهید می توانید به این بخش مراجعه کرده و اطلاعات مربوط به دامین خریداری شده خود را برای ما ارسال نمایید تا بر روی فروشگاه شما تنظیم گردد.

(6) - امکان ویرایش قالب در این بخش ایجاد شده است و شما می توانید قالب فروشگاه خود را ویرایش نمایید ،اطلاعات برخی قسمت هایفروشگاه از جمله شماره پشتیبانی و همچنین آدرس ایمیل فروشگاه که در بالای قالب فروشگاه نمایش داده می شود از این بخش قابل ویرایش است.لازم به ذکر است حذف کپی رایت سل یو فایل از قالب ممنوع است.

(7) -از زیر منوی اسلاید شو می توانید تصاویر نمایش داده شده فروشگاه را تغییر دهید و تصاویر طراحی شده خود را در اسلاید شو آپلود نمایید.

(8) -در منوی محصولات و زیر منوی لیست محصولات فروشگاه، تمامی محصولات فروشگاه های سل یو فایل قابل مشاهده است و شما می توانید محصولات فروشگاه ای دیگر که تمایل به بازاریابی آنها را دارید از این بخش اضافه و یا حذف نمایید.

(9) -یکی از پر کاربرد ترین بخش ها زیر منوی "اضافه کردن محصول" می باشد که شما با مراجعه به آن می توانید محصولات خود را در فروشگاه آپلود نمایید.

(10) -در منوی امور مالی و زیر منوی "مبلغ قابل واریز" اطلاعات کاملی از درآمدها ،پورسانت ها ، پرداخت ها و ... قابل مشاهده است و همچنین می توانید مبلغ نهایی موجودی پنل خود را در این بخش مشاهده نمایید.

(11) -درخواست تسویه حساب خود را می توانید در این منو ثبت نمایید ، درخواست شما در همان روز به حساب شما واریز خواهد شد.

لازم به ذکر است در روز تنها یک بار امکان ثبت درخواست تسویه حساب وجود دارد.

(12) -در منوی تبلیغات و زیر منو های کد صفحه فروشگاهی ،کد لینک باکس ، کد پاپ آپ و کد متنی می توانید محصولات مورد نظر خود را انتخاب کرده و کد های تبلیغاتی مربوط به آنها را ایجاد نمایید و در فروشگاه و یا وبسایت های دیگر مورد استفاده قرار دهید.

(13) -در صورتی که از طریق فروشگاه شما کاربری در سل یو فایل فروشگاهی ایجاد نماید به عنوان زیر مجموعه شما محسوب می گردد و مادام العمر درصدی از فروش محصولات آن فروشگاه به حساب شما واریز می گردد.لازم به ذکر است لینک منحصر بفرد ثبت نام زیر مجموعه فروشگاه شما در منوی "بخش همکاران" و زیر منوی "ثبت نام همکار تبلیغ کننده" در صفحه فروشگاه برای کاربران شما نمایش داده می شود و همچنین شما می توانید از لینک نمایش داده شده در این صفحه (14) جهت زیر مجموعه گیری در سایت های دیگر استفاده نمایید.


(15) - اطلاعات مربوط به حساب بانکی خود را می بایست با دقت در این صفحه وارد نمایید لازم به ذکر است اطلاعات حساب بانکی وارد شده می بایست مربوط به صاحب فروشگاه باشد در غیر این صورت تایید نخواهد شد.