یکی از بهترین روش های افزایش فروش ثبت اطلاعات محصول با جزئیات در وبلاگ و لینک دادن آن به فروشگاه می باشد.شما می توانید علاوه بر محصولات ، اطلاعاتی مرتبط با موضوع فروشگاه خود از سایت های دیگر جمع آوری کرده و باذکر منبع در وبلاگ های خود استفاده نمایید، با این کار بازدید وبلاگ و متقابلا ٌ فروش محصولات شما افزایش چشمگیری خواهد یافت.

تعدادی از سایت های ارائه دهنده خدمات وبلاگ در زیر آورده شده است:
بلاگفا - بلاگ اسکای - پرشین بلاگ - میهن بلاگ - میزبان بلاگ - مونوبلاگ - آوابلاگ - آرام بلاگ

استفاده از شبکه های اجتماعی جهت تبلیغات می تواند فروش محصولات شما را افزایش دهد .شبکه های اجتماعی همچون تلگرام،اینستاگرام ،واتس آپ و .... می توانند انتخاب مناسبی برای تبلیغ محصولات شما محسوب گردد .با عضو شدن در این گونه شبکه ها می توانید تبلیغ فروشگاه خود را به صورت پست و یا نظر ثبت نمایید .شبکه اجتماعی تلگرام یکی از برترین شبکه های اجتماعی است که می تواند نقش بسزایی درافزایش فروش شما داشته باشد.ایجاد کانال در تلگرام با موضوع مرتبط با محصولات فروشگاه و قرار دادن مطالب کاربر پسند و تبلیغ آن در کانال های دیگر می تواند تعداد کاربران تلگرامی شما را افزایش دهد و طبعاً می تواند محیطی سودمند برای تبلیغات شما ایجاد نماید.

تبلیغات همیشه می تواند نقش ماٌثری در افزایش فروش محصولات ایفا کند ،اما نوع تبلیغ و محیطی که تبلیغ شما در آن نمایش داده می شود اهمیت بسزایی دارد .
شما می بایست سایتی را جهت تبلیغ انتخاب کنید که موضوع آن با فعالیت فروشگاه شما مرتبط بوده و علاوه بر آن از کلماتی جذاب در تبلیغات خود استفاده کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت نمایید .تبلیغات نیاز نیست که حتماً بصورت بنر باشد ، با تبلیغات متنی نیز که هزینه کمتری دارد می توانید نتیجه خوبی بگیرید.

سعی کنید فایل هایی را برای فروش قرار دهید که توجه کاربران راجذب کند و کمتر در فروشگاه های دیگر در دسترس باشد ، این انحصار محصول به فروشگاه شما می تواند بسیار در افزایش فروش محصولات شما ماٌثر باشد. انتخاب عنوان مناسب و ارائه توضیحات کاملی از محصول به همراه تصوایر نیز می تواند ارزش محصول را برای کاربر نمایان سازد و کاربر نیاز خرید آن را احساس کند.

تبادل لینک نیز با سایت ها و وبلاگ ها می تواند باعث افزایش بازدید فروشگاه شما گردد و علاوه بر آن به افزایش رتبه دامین شما در موتورهای جستجو گر کمک نماید یکی از مهمترین مسائلی که در هنگام تبادل لینک قابل توجه است پیج رنک سایت لینک دهنده است که هر چقدر بالاتر باشد در افزایش رتبه سایت شما تاثیر بیشتری خواهد داشت.

استفاده از کلمات کلیدی و یا برچسب برای محصولات می تواند به افزایش بازدید آن محصول کمک شایانی نماید و سبب گردد لینک های ارتباطی بیشتری در رابطه با محصول در موتورهای جستجو گر ثبت گردد. سعی نمایید از مرتبط ترین کلمات استفاده نمایید و با فشردن کلید اینتر پس از هر کلمه آنها را از هم جدا کنید. حد اقل 10 برچسب ثبت نمایید.

تبلیغات از طریق ایمیل که با نام ایمیل مارکتینگ شناخته شده است یکی از بهترین راه های افزایش فروش در اینترنت محسوب می گردد و شما می توانید با بهره گیری از این روش فروش محصولات خود را افزایش چشمگیری دهید. نکته مهم در ایمیل مارکتینگ آدرس های ایمیلی می باشد که شما از آنها استفاده می نمایید ،هرگز از بانک های ایمیل رایگان موجود در اینترنت استفاده نکنید و سعی کنید از بانک های ایمیل معتبر استفاده کنید.همچنین شما می توانید از آدرس های ایمیلی که از دوستان و آشنایان خود دارید جهت معرفی فروشگاه و محصولات خود استفاده نمایید.

  • توسط سل یو فایل
  • راهکارهای افزایش فروش