راهنمای بازاریابان

1-بر روی کلید ثبت نام در منوی بالا سایت کلیک کنید.

2-در صفحه بازشده اطلاعات درخواست شده را با دقت وارد کرده و کلید ثبت نام را انتخاب نمایید.

3-پس از انتخاب کلید ثبت نام به صورت خود کار وارد پنل مدیریت می شوید ،در بالای پنل مدیریت پیغامی به شما نمایش داده می شود مبنی بر این که شما فروشگاهی ایجاد نکرده اید ،با کلیک بر روی متن پیغام به اولین صفحه تنظیمات فروشگاه وارد می شوید.

4-در صفحه باز شده و در فیلد(عنوان فارسی فروشگاه) یک عنوان فارسی برای فروشگاه خود وارد نمایید ، و در فیلد (زیر دامنه) یک زیر دامنه برای فروشگاه خود وارد کنید، در وارد کردن زیر دامنه دقت کنید کوتاه ترین و مرتبط ترین کلمه با فعالیت فروشگاه خود انتخاب نمایید ، به عنوان مثال زیر دامنه theme می تواند زیر دامنه ای مناسبی برای یک فروشگاه قالب محسوب شود. توجه داشته باشید که آدرس فروشگاه شما به صورت www.yourdomain.sellufile.com خواهد بود.

در فیلد روش نمایش محصولات با انتخاب گزینه "تنها فایل های سایرین" محصولات تمامی فروشگاه ها در فروشگاه شما نمایش داده می شود.پس از ورود اطلاعات درخواست شده کلید ثبت را انتخاب نمایید.

-

5-پس از انتخاب کلید ثبت، به صفحه تنطیمات فروشگاه هدایت خواهید شد و در این صفحه اطلاعات تکمیلی فروشگاه از شما درخواست می شود .در بخش "کد های اختصاصی" می توانید اسکریپت و یا کد های اختصاصی دریافت شده از سایت های سازنده ابزار وبلاگ را وارد نمایید .به عنوان مثال می توانید با مرجعه به سایت www.webgozar.com و ثبت نام در آن کد آمارگیری اختصاصی خود را دریافت کرده و در بخش کدهای اختصاصی وارد کنید .توجه شود امکان وارد کردن چندین کد و یا اسکریپت در قسمت کد های اختصاصی وجود دارد.

پس از انجام تنطیمات بر روی کلید ذخیره تغییرات کلیک کنید.

تبریک ، فروشگاه شما افتتاح گردید.

توجه نمایید با مراجعه به منوی بالا با نام "فروشگاه های شما" می توانید نام فروشگاه خود را مشاهد کرده و با انتخاب آن به صفحه فروشگاه خود هدایت شوید.

  • توسط سل یو فایل
  • راهنمای ثبت فروشگاه