رفع مسئولیت

1-سل یو فایل فروشگاهی با تمامی امکانات مورد نیاز یک فروشگاه فایل برای کاربر ایجاد می نماید اما پشتیبانی محصول هر فروشگاه تماما مربوط به فروشنده می باشد و سل یو فایل هیچ گونه مسئولیتی دررابطه با خدمات پشتیبانی محصولات برعهده نخواهد داشت.

2-سل یو فایل از اطلاعات کاربران به صورت منظم بکاپ خواهد گرفت اما در صورت وقوع حوادث پیش بینی نشده همچون سیل ،زلزله ،جنگ ،تحریم و... واز بین رفتن اطلاعات سرور، سل یو فایل هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با اطلاعات از دست رفته بر عهده نخواهد داشت .

3-در صورتی که فروشنده کالایی را با نام دیگری بفروش برساند و یا فایل ناقص باشد ضمن مسدود شدن اکانت فروشنده متخلف مسئولیت فروش فایل های مذکور بر عهده فروشنده فایل خواهد بود و سل یو فایل هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

4-فروش فایل های که مربوط به فهرست مصادیق محتوای مجرمانه می باشد غیر قانونی بوده و در صورت مشاهده ضمن مسدود سازی و در اختیار قرار دادن اطلاعات کاربر خاطی به مراجع قانونی در صورت درخواست مراجع ،نایس فایل مسئولیتی از جانب آن بر عهده نخواهد داشت.

5-فایل های که کپی رایت دارند فروش آنها بدون کسب اجازه از صاحب اثر ممنوع بوده و تخلف محسوب خواهد شد و در صورت شکایت صاحب اثر و درخواست مراجع قانونی اطلاعات کاربر خاطی در اختیار مراجع قرار خواهد گرفت همچنین با توجه به اعلام وزارت علوم مبنی بر غیر قانونی بودن فروش، انجام و خرید پایان نامه، فروش پایان نامه در فروشگاه های سل یو فایل ممنوع خواهد بود و در صورت مشاهده حساب کاربر خاطی غیر فعال خواهد شد لذا سل یو فایل با توجه به اطلاع رسانی قبلی مسئولیتی در این باره نخواهد داشت.

  • توسط سل یو فایل
  • رفع مسئولیت